![]() |
|
LinkBack
![]() |
Ämnesverktyg
![]() |
![]() |
#16 | |
![]() Citat:
OT: Nu tycks han ha stoppat alla vinstpengar under madrassen och kommit ned på jorden - nu bettar han nämligen i SEK. ![]() |
||
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#17 | |
![]() Citat:
![]() Idag kör vi superbet på 45k :O Lite oroväckande, och kan säga att jag inte lägger på något extra för det ![]()
__________________
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
WizardofAhhs (+5) Senast redigerad av Rejs den 2014-01-27 klockan 22:27. |
||
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#18 |
![]()
Ingen som känner till Omid här på sharps?
Började följa han och det passade mig bra men så puff borta. https://www.sharps.se/forums/members/omid_ad/
__________________
|
|
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#19 |
![]()
Jag brukar intuitivt akta mig för personer som lever i en sagovärld.
![]() Brukar roa mig med att klicka runt i sheeten (uttalas skiten) när jag stöter på liknande gräsmattor men denna gång behövs inte det.
__________________
En ROI på 110 och 100 kr insats ger bara hälften så tjock plånbok som vid 102 % i ROI och 1000 per bet Det värsta är inte att bli limiterad - Det är värre om man inte blir det Nu även på Twitter To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts. Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
Rejs (+1) |
|
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
|