![]() |
Iceeman fortsätter bluffa?
Såg att iceemans Roi på två dagar plötsligt gått från 102 till 107.66%
att han egentligen ligger minus men döljer det vet ju vi alla, men vad har hänt nu dom senaste dagarna? är han så dum att han fortsätter bluffa? för att öka sin roi så mycket på några dagar så måste han ju ha haft en fantastisk träffprocent på höga odds (jag är skeptisk)! |
Detta måste ha hänt inatt då jag senast igårkväll/inatt var inne där och såg att han låg kring 102%. ;)
|
Citat:
|
Vet inte om det var likadant innan men nu är bara spel lagda av Iceeman och inga av Kidcox enligt statistiken. Kanske Kidcox är borttagen?
|
Blir reset vid årsskiftet... Just nu är det bara mina spel kvar ... Tog bort Kidcox stats för tillfället
|
att du fortfarande orkar hålla på med den där sidan med alla om & men..
|
Japp... Det är tungt, har inte blivit riktigt som jag ville.
|
Någon som följer Iceeman idag? ROI på 113.06% efter 2170 spel i år låter ju bra.
http://iceeman.bettingbloggen.com/wp...ldodiagram.png |
Jag följer bara kanske 80% av spelen eftersom oddsen slashas i princip inom 10 minuter efter spelen annonserats. Det är ett gäng arbetslösa som sitter och hugger spelen direkt dom kommer ut. Dessutom så kommer spelen så pass oregelbundet så det är inte jättelätt att följa om man inte sitter väldigt ofta vid datorn. Sen är det ju så att även om oddset inte slashats så väljer jag att inte rygga ibland eftersom jag är av motsatt åsikt, men i år har jag 107% ROI på den ryggen i all fall.
|
Citat:
|
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved