![]() |
Shawshankbetting mail
Värt att hoppa igen?, visar ju grymt fina siffror och verkar ju vara en bra deal som knappt kostar någonting.
Är det bra? |
Han har väl stängt registreringen igen så att inga nya kan hoppa på?
Annars har han väldigt bra info i många av sina spel. Har man alla EU-bookies så är det bara att köra. Har du begränsat med bookies eller bara kan spela i asien försvinner stor del av det du får ut av hans spel enligt mig. |
har hört att det räcker långt med pinnen och b365...och dessa bolag har väl alla seriösa punters :)
Får väl hålla koll då om han släpper på reggningen igen :) |
Jag använder bara Bet365 och Pinnen och man missar mycket. Mycket utstick som han plockar på bolag som ligger 10 och ibland 20 punkter högre än resterande marknad.
Han lägger även spel som bara finns på ett bolag. I helgen tex la han ett spel som enbart fanns på Marathon vilket är väldigt svårt att rygga. Men som sagt, han är väldigt duktig och har man en del Eu bookies att tillgå så ska man absolut följa honom! |
Kan ta ett exempel från idag. Idag spelade han Forde -0.5 till 2.18 hos Betsson. De och Betsafe var de enda som släppt odds på marknaden.
Nu när andra har börjat släppa odds så ligger marknadshögst hos Nordicbet på 1.75. Bet365 öppnade på 1.65 och är i skrivande stund nere i 1.5 |
Verkar lovande...hoppas man får haka på snart då :)
MB är det väl inte många som använder.. |
Såg att han hade öppet just idag...vid löning ;)
Hoppar på så får vi se :) |
Citat:
|
Citat:
|
Citat:
Nä, nä, nä nu sitter du och hittar på. |
Citat:
Undra vad man vinner på att leka lite spydig och smådryg...... |
Citat:
Belyser bara tråden och min okunskap om spelbolagens omsättning kontra löning. |
Citat:
Trist att vissa funkar så... Önskar dig och SSK lycka till |
Tyckte bara du hade en väldans tur att han öppnade upp igen, bara några dagar efter att du reggade här och frågade om tjänsten.
Och min okunskap var det ju faktiskt du som drog upp. |
Citat:
|
Powered by vBulletin & vBadvanced CMPS
Design, Logos, etc Copyright © Sharps.se, 2010-2011. All Rights Reserved