Sharps är skapad av experter inom spelbranschen och alla rankningar av operatörer på vår sida är gjorda med stor diskretion. Vi hoppas att de online spelbolagen som vi har valt ut faller dig i smaken. När du väljer att klicka på en utgående länk på vår sida, kan vi komma att erhålla provision, dock utan någon kostnad från din sida. Läs hela meddelandet här.
promo
Logga in


Svara
 
LinkBack Ämnesverktyg
Gammal 2010-02-27, 23:19   #16
Moderator
 
RobinDs avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 7 444
Sharp$: 5408

Fotboll 2013
Stats: 306 - 184 - 57
ROI: 104.46%
Vinstprocent: 62.45%

Standard

Ryggade alla utom Watord så jag plussade på dina spel, tack för det.. räddade upp Burnley-fiaskot.
RobinD är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat
Gammal 2010-02-27, 23:30   #17
 
Ex Punters avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 82
Sharp$: 21
Standard

Skönt att man kan hjälpa till ibland. Sen är det som det är med rekar, det är i slutändan spelaren själv som bestämmer vad som skall liras och vad som inte ska liras..den egna känslan avgör till slut.

För egen del vet jag att formen kommer att vika förr eller senare, det gör den alltid. Bara att kämpa på och hoppas att man har insikt nog att sänka insatserna när det väl händer..
Ex Punter är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat
Svara



td