Ämne: Onlinehunters
Visa ett inlägg
Gammal 2010-12-17, 14:14   #7
zz
 
zzs avatar
 
Reg.datum: nov 2010
Inlägg: 329
Sharp$: 362

ZZ
Stats: 16 - 22 - 1
ROI: 127.54%
Vinstprocent: 42.00%

Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Ticky Visa inlägg
Jag tog Fregatts portfölj hos onlinehunters innan jag hittade hit till sharps och fick då 100 garanterade units för 150€. Efter ca fyra månader ligger nu portföljen back 2-3 units.
Jag tycker dock att själva upplägget har fungerat bra och har inget annat att anmärka på än att portföljen inte har visat nån vinst. Han har inte lagt speciellt många spel den sista tiden men skriver att han kommer dra igång på allvar efter helgerna.
Lyckas Fregatt få snurr på det hela under 2011 och generera mina hundra units kommer jag rekommendera hans portfölj till andra. Tills vidare är det vänta och se.
Jag har dock inga erfarenheter av de andra portföljerna men har sett att vissa lägger vädigt många spel och även spel på små marknader.

Som slutord kan väl konstateras att de rekar och info jag har fått här på sharps har gjort mig till en vinnande spelare medans onlinehunters hittills inte genererat några pengar alls.

Tack!
Det var ju iaf ett overkomligt pris! Vilka sorters bookies anvander de?
__________________
"Fail to prepare, prepare to fail"
zz är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat