Citat:
Ursprungligen postat av AndyMart
Såna där "Du leker tuff bakom skärmen, kom på riktigt om du vågar, jag har suttit på kåken"-uttryck är populärt bland 10-åringar, men ja, du verkar ju lagom efterbliven så passar dig väl dig också.
Och varför i hela friden tror du vi vill ha din adress eller mobilnummer? Tror du verkligen vi har så mycket brist på liv att vi skulle lägga flera hundra på bensin enbart för att köra bil genom halva Sverige, träffa en lagom krockad gnu och hota denne? Nä, så långt skulle jag aldrig sjunka.
Lägg ner med ditt skitsnack, betala tillbaka hans pengar och sluta med ditt jävla flamsande.
|
Hen är en simpel olyckskorp som lurar och bedrar tiotals personer för att kunna försörja sitt egna spelande. Man slutar aldrig att förvånas över vilka idioter som finns här ute på nätet. Enklaste lösningen är att alla som blivit lurade upprättar en polisanmälan.