Visa ett inlägg
Gammal 2013-08-30, 11:35   #4
Rejs
 
Rejss avatar
 
Reg.datum: jan 2010
Inlägg: 1 573
Sharp$: 4511
Standard

Jag sitter nästan exakt samma sits, visserligen ryggar jag ju andra och det kan ju göra stor skillnad även att jag också ta stabila cappers med bra ROI.

Jag kan klättra högt och helt plötsligt kan det bara rasa. Har lagt spel runt 3år och ligger väl pluss tack vare bonusar och lite sådär.

Om jag ska berätta om min erfarenheter är att det är lätt att man börjar leta efter fler cappers bara för det går bra, och med det kanske få för många och kanske inte så genomtänkta.

Jag har även börjat filtrera bra cappers för att hitta det som de verkligen är bra på köra bara på detta. Vet inte om det är bra eller dåligt men har funkat bra.

Är intresserad vad man kan få för tips av denna tråd...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Rejs är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat