Visa ett inlägg
Gammal 2013-01-15, 08:18   #5
zimzelen
 
zimzelens avatar
 
Reg.datum: apr 2010
Inlägg: 458
Sharp$: 2321


Stats: - -
ROI: %
Vinstprocent: %

Standard

Dag 2 har börjat bra. Både Vekic och Beck vann. Johansson höll som vanligt inte måttet på hardcourt trots det fina spelet hon visade i Hopman Cup. Synd.

Dudi Sela verkar infria mina förhoppningar i matchen mot Davy. 6-3 efter första. den hcp linan på +8,5 borde sitta tycker man. davydenko var bokad sedan innan på betfair så där kan man gröna också. Tack så mycket.

Jag spelade även Baker idag live till 3.50 men det ville sig inte trots breaks m.m. Nu har jag även livat Cepelova till 2.20, tog det vid 40-40 i första. Duktig tjej som säkert kan slå en Arn förbi sina bästa år.

Snart, Tsurenko. Pav är hårt spelad men jag envisas om en jämn match ändå. bryter Pav tidigt kommer jag boka henne. Hon är känd för att tappa i matcherna då och då.
__________________
In an interstellar burst
I am back to save the universe
zimzelen är inte uppkopplad   Ge poäng Svara med citat