Att Marlins inte känns som ett lag ännu är väl ett fattigt argument med tanke på att 90% i baseball är 1-mot-1. Avstår spel eftersom jag tycker det är svårt att förutspå hur opening day, men framför allt en invigning av en ny arena, påverkar spelarna.
Ser med glädje fram att MLB nu börjar "på riktigt"!
Edit: Ändrade mig och provar Miami 1st inning till 1.685. Tror att Marlins har minst 75% chans att vinna/pusha första inningen med tanke på lagupställningarna och publiktrycket på Lohse.
__________________
"Kan bara titta på mig själv. Hur spännande skulle det vara att läsa mina drag om jag som alla andra börjar reka Barcelona, Real Madrid, Chelsea, United mfl mfl...helt ointressant. Vem fan vill läsa sånt? Jag ligger strax under 100% i roi UTAN att aldrig ha rekat dessa lag, skulle jag däremot jaga bra stat (som vissa eftersträvar) så skulle jag ju enbart reka dessa gäng. Men då tappar jag hela min nish."
- To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
"We expect this account to be uneconomical based on your type of business."
Följande användare gav Sharp$ för den här posten:
|